Zemin Yıkama Cilalama

Zemin yıkama hizmetleri alanında Tamay Temizlik Şirketi olarak sizlere ekonomik ve etkili çözümler sunuyoruz. Zeminin türüne göre ve mekanın büyüklüğüne göre  tespit edeceğimiz makina parkuruyla hizmet vermekteyiz. Zemin Yıkaması yapılacak alanların önce kaba pislikleri alındıktan sonra yıkama işlemine geçilir. Bunun için önce mekanda bulunan kaba pislikler alındıktan sonra tek diskli yıkama makinası, çift-diskli yıkama makinası, oturaklı yıkama makinalarıyla mermer başta olmak üzere her türlü sert zemin etkili bir şekilde temizlenmektedir.

Özellikle hastane, okul, fabrika, otel, AVM gibi insan sirkülasyonunun çok fazla olduğu mekanların zemin yıkama işlemleri periyodik olarak yapılmalıdır. Bunun için firmamızla irtibata geçerek sizlere özel paket program hazırlamasını talep edebilir veya size sunacağımız danışmanlık hizmetleriyle de mekanın temizliği için en etkili yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Zemin Cilalama hizmetleri arasında kristalize cilalama ve parke cilalama işlemleri yer almaktadır. Yapılacak olan yerin m2 ve zemin türünü firmamıza bildirdiğiniz takdirde etkili cila malzemeleriyle beraber dilediğiniz zaman aralıkları içerisinde sizlere hizmet veriyor olacağız. İstanbul genelinde zemin cilalama hizmetleri için keşif yaparken ekstra bir ücret talep etmemekteyiz.