Hakkımızda

Şirketimiz  Bodrum’da  bu alandaki talep ve eksiklikleri tespit ederek, Bodrum’da hizmet vermek üzere,  2008 yılında kurulmuştur. Konusunda eğitimli ve  deneyimli  personelimiz, müşterilerimizin ekipman ve malzeme masrafı yapmasını gerektirmeyen,  teknik donanımımız ve sağlığa, doğaya dost temizlik malzemelerimiz ile Bodrum’daki değişik sektörlerden müşterilerimize yıllardır özenle hizmet vermekteyiz.
Yaşam alanlarımızın ve çevremizin temizliğinin, sağlığımızın güvencesi olduğunun bilinci ile sosyal ve fiziki çevremize maksimum özeni göstererek çalışmalarını yürüten firmamız, müşterilerimizin bu hizmeti alırken ağır bedeller ödememesine de özen göstermektedir.

Ev, Ofis, Tekne/Yat Temizlik Hizmetleri veren şirketimiz, hızlı ve dinamik ekibi ile sizleri memnun etmeyi hedeflemektedir. Tekne ve yatlarınızın temizliğinde tarafımızda yapılan çalışmalar sonrasında tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik olacağına dair garanti veririz. Kullandığımız malzemeler,hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

TAM-AY Temizlik Hizmetleri sayesinde ofisleriniz pırıl pırıl olacak!
Çalışma masalarınız,bilgisayarlarınız, oturma gruplarınız, duvarlar, cam ve çerçeve, kitaplıklar, dolaplar ve ofisinizde bulunan her yer temizlenerek, rahatça çalışacağınız hoş kokulu bir ortama sahip olacaksınız.
Evinizi bize teslim edin ve elinizi bile 
kıpırdatmadan en ince detaya kadar her zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizliğin, aydınlığın keyfini yaşayın!

Artık tertemiz, mis kokulu evinizde misafirlerinizi rahatça evinizde ağırlayabileceksiniz...

Ev Temizliği

Ev Temizlikleri hizmetlerimizin önemli bir bölümünü kapsamaktadır.Ev temizliklerinde inşaat sonu, tadilat sonrası, su baskını sonrası, yangın sonrası, taşınma öncesi veya sonrası...
Detaylı Bilgi

Gemi ve Yat Temizliği

Gemi ve yatlar donanımları itibarıyla özel malzemelerden üretilmiştir ve kullanılacak temizlik kimyasalları ürünün yapısına uygun seçilmelidir...
Detaylı Bilgi

Restaurant Temizliği

Restaurantlar , müşteri alanları , müşteri ortak kullanım alanları , mutfak , personel ortak kullanım alanlarında oluşur, gıda tüketim alanları olduğundan çaprak kirlenme ve...
Detaylı Bilgi